02.12.2011

KolceTo jedne z pierwszych i chyba ostatnich kolców, które robiłam,
bo brak mi cierpliwości do zdobienia takich maleńkich drewienek.
A po drugie doszłam do wniosku, że nie do twarzy mi w wiszących kolczykach,
więc na marne moje trudy ;)

Pozdrawiam!

5 komentarzy:

 1. Ja jeszcze nie robiłam biżu i nie wiem kiedy się zabiorę.Boję się takich maleństw i też brak mi cierpliwości.Twoje wyszły świetnie,te w środku mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te ostatnie łezki są śliczne :) co prawda każda para ma w sobie coś uroczego ale ostatnie najbardziej mi się podobają :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ola, nie ściemniaj!! Pasują Ci wiszące.
  Ha, czyli mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą właścicielką połowy kolczyków, które zrobiłaś...? :D no dobra, wiem, że te 4 pary, to nie wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki dziewczyny :*
  Kasiu, no dobra, posłuchałam Ciebie dzisiaj i poszłam na imprezkę w wisielcach, jednych z tych, o których wiesz, że jeszcze mam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Aleksja jak ja się cieszę, że nie tylko ja tak mam :) Próbowałam malować i normalnie krew mnie zalewała i sobie myślę: jak te dziewczyny to robią, no jak! Już nawet sem pomyślała, że mną coś nie teges ha ha ha! Dobrze, że nie jestem sama, we dwójkę zawsze raźniej :)
  Chociaż ze mnie uparciuch i zapewne znowu któregoś dnia się za to zabiorę!
  I u mnie jeszcze bombki/kule jakoś tak odstraszają. Wbite w styropianie mam 4 i tak na nie od kilku dni patrzę i chyba na patrzeniu się skończy :)
  A Twoje kolce wyszły bardzo pięknie! Ja zdecydowanie wolę takie króciutkie, zbyt krótka szyja jednak do wiszących nie zachęca, ale za to popatrzeć lubię :)
  To sobie popisałam...:*

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło jak napiszesz do mnie